english-3polska-3wybierz język

Finanse Twojej firmy
w profesjonalnych rękach

STRONA GŁÓWNA »e-Księgowość »

e-Księgowość

 

Podążając w kierunku potrzeb naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o księgowość internetową.

 

Obsługujemy w systemie on-line księgowość przedsiębiorstw każdej wielkości, także tych dużych. Dla Państwa wygody wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki gwarantujące bezpieczeństwo, szybkość i pełny dostęp do informacji z każdego miejsca na ziemi.

Internet daje ogromne możliwości także w obsłudze księgowości firm. Ta nowoczesna oferta skierowana jest głównie do spółek prawa handlowego każdej wielkości, z ilością dokumentów do zaksięgowania nawet kilka tys/mc, co dzięki możliwości importu elektronicznego części dokumentów znacząco obniża koszty i umożliwia obsługę przez internet KLIENTÓW W CAŁYM KRAJU.

Dzięki oprogramowaniom na jakich pracujemy, przedsiębiorca poprzez internet zyskuje dostęp do swoich danych księgowo-podatkowych z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo ma zapewnione całkowite bezpieczeństwo danych finansowych firmy i fachową, zgodną z przepisami prawa podatkowego obsługę. Jeżeli dodamy dużą oszczędność czasu naszego Klienta związaną z brakiem konieczności przyjazdów do biura z którego dotychczas korzystał, to mamy pełny obraz nowoczesnej księgowości XXI wieku.

Podstawowe możliwości jakie daje księgowość on-line mające zasadniczy wpływ na obniżkę kosztów księgowości to elektroniczny import dokumentów takich jak faktury sprzedaży, KP,KW,PZ,WZ itp.