english-3polska-3wybierz język

Finanse Twojej firmy
w profesjonalnych rękach

STRONA GŁÓWNA »O firmie »

O firmie

Biuro rachunkowe i księgowe. Piaseczno

Rozliczenia Pit z dochodów zagranicznych, outsourcing kadry i płace, księgi handlowe!

Zapraszamy do korzystania z księgowości on-line.

 

Nasze Biuro księgowe tworzą eksperci księgowi wspomagani wiedzą doradców podatkowych, audytorów, prawników oraz doradców personalnych. Jesteśmy partnerem dla dużych, średnich oraz małych podmiotów gospodarczych w wielu obszarach ich funkcjonowania.

Biuro Rachunkowe GOLDEN EXPERTS stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie pracowników. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Swoje usługi świadczymy w języku polskim i angielskim.

Nasze biuro rachunkowe w Piasecznie w sposób profesjonalny reprezentuje swoich klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych w całej Polsce. Odbieramy dokumenty w wyznaczonym przez klienta terminie i miejscu.

Działamy na rynku od 2005 roku w formie spółki, która powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

W razie kontroli, przekazywanie dokumentów do kontroli, nadzór nad jej przebiegiem, wszystko to odbywa się bez konieczności Państwa udziału w oparciu o udzielone nam pełnomocnictwo do reprezentowania Państwa przed organem kontrolującym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Klient wybiera sposób dostarczania nam dokumentów: odbiór dokumentów w siedzibie klienta na terenie Warszawy i okolic, poczta, kurier, poczta elektroniczna, fax.

Współpracujemy z firmą Comarch Optima i polecamy sprawną i szybkę metodę współpracy za pomocą modułu internetowego ifaktury24.pl. Mogą Państwo bezpłatnie korzystać z możliwości wystawiania faktur a my będziemy mogli ściągnąć je do naszego programu księgowego. Zapewnia to szybki i sprawny sposób kontroli poprawności wystawianych przez Państwa dokumentów.

W razie pytań prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w zakładce kontakt lub kontakt telefoniczny.